Мешканці Сихова невдовзі отримають гарячу воду. До кінця поточного тижня ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує підключити ще 150 сихівських багатоповерхівок. Процес повернення послуги у місті відбувається поетапно. Фахівці заповнюють системи тепломереж, ретельно стежать за тиском та оперативно ліквідовують виявлені пошкодження. Гідравлічні випробування у Львові розпочалися ще 11 травня. Завдяки швидкому виконанню робіт, мешканці деяких будинків отримали гарячу воду завчасно.

Львівська інфраструктура поступово оживає після тестування комунікацій. Зараз стабільною послугою забезпечені жителі вже понад 900 міських будинків. Безпосередньо протягом цього тижня централізоване постачання відновили для більш ніж 420 житлових будівель, розташованих на території Франківського та Сихівського районів міста.

«За цей тиждень ми відновили подачу гарячої води до більш як 420 будинків у Сихівському і Франківському районах. А загалом у Львові гарячу воду вже отримує понад 900 будинків», – зазначили у підприємстві.

Комунальники працюють без зупинок. Робота триває.

Частині львів’ян доведеться зачекати. Наприклад, для 44 будинків у Франківському районі термін відновлення гарячого водопостачання встановлено до 1 липня.

Паралельно в інших локаціях випробування тільки стартували. У мікрорайоні Рясне та в Залізничному районі тестування тепломереж розпочали 16 червня. Через проведення профілактичних гідравлічних робіт подачу води туди тимчасово призупинили. За планом комунальників, обмеження триватимуть орієнтовно до кінця червня.

Графіки коригуються на місцях.

Поділитися:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *